Wentylatory z Krakowa

Dobry system wentylacyjny jest podstawą w każdym budynku. Dlatego też, należy pomyśleć o nim i zadbać o niego już na samym początku. Proponujemy Państwu najlepszej jakości wentylatory.

Nasze wentylatory tworzone są na specjalne zamówienie klienta. W sprzedaży oferujemy zarówno duże rozmiary sprężarek jak i małe. Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie, to my dostosowujemy się do potrzeb klientów i staramy się sprostać wszelkim Waszym wymaganiom. Niezależnie od tego, czy posiadacie ogromny zakłady pracy, czy tylko kilkuosobowe pomieszczenia. Nasza firma jest w stanie Wam pomóc.

Nie należy obawiać się hałasu, który może być wywoływany przez pracujące wentylatory. Hałas ten wiąże się to z prędkością obrotową sprężarki: im szybsza prędkości obrotowa sprężarki, tym większy hałas. Jednakże współczesna technika pozwala na zastosowanie odpowiednio dobranych rozmiarów i liczby łopatek, które przy mniejszej ilości obrotów dają taką samą wydajność. Tym samym, zapewniamy komfort pracowania w budynkach, z wentylacją, której nie słychać.

Nasi specjaliści cieszą się doskonałą opinią wśród klientów, a wszystko to, dzięki pracy jaką wykonują podczas instalacji i produkcji wentylatorów. Posiadamy własny zakład produkcyjny, więc wiemy a jakiej bazie wyrobów pracujemy.

Siedziba firmy to miasto – Kraków, stąd też jeśli tylko jesteście z okolic tego miasta zapraszamy do korzystania z Naszych usług. Poza tym również inne regiony Polski są przez Nas obsługiwane. W związku z tym zapraszamy do współpracy, której z pewnością nie pożałujecie!

Nasze atuty = Twoje korzyści

  • 1Istniejemy 10 lat na rynku
  • 2Działamy na terenie całej Polski
  • 3Posiadamy własny zakład produkcyjny
  • 4Realizujemy skomplikowane inwestycje
  • 5Zatrudniamy najlepszych fachowców w branży
  • 6Współpracujemy z czołowymi producentami