Klimatyzatory z Krakowa

OKlimatyzatory są szczególnie użyteczne w sezonie letnim, kiedy temperatura na zewnątrz staje się trudna do zniesienia. Ich działanie umożliwia zachowanie optymalnej do normalnego funkcjonowania temperatury w miejscu pracy czy zamieszkania, co w znacznym stopniu wpływa na lepsze samopoczucie przebywających tam osób. Obecnie posiadanie klimatyzacji w miejscu pracy stało się już raczej standardem niż synonimem luksusu, jak mogło to być jeszcze klikanaście lat temu.

Nasza firma od dziesięciu lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości klimatyzatory do zastosowania w biurach, sklepach, lokalach gastronomicznych, serwerowniach i innych pomieszczeniach przeznaczonych do pracy zawodowej. Proponujemy również nowoczesne klimatyzatory nadające się do zamontowania w prywatnych mieszkaniach i domach. W ramach świadczonych przez naszą firmę usług zajmujemy się sporządzaniem kompleksowych projektów dla poszczególnych klientów, po uprzednim zapoznaniu się ze specyfiką pomieszczenia, w którym mają zostać zamontowane klimatyzatory, ich wyceną a następnie transportem i montażem. Nasze klimatyzatory spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i podlegają długoletniej gwarancji, a zleceniodawcy są informowania zarówno o całkowitym koszcie realizacji projektu jak i o terminie w jakim zostanie ukończony.

Mimo że główną siedzibą naszej firmy jest Kraków, prowadzimy działalnośc na terenie całej Polski, realizując zlecenia różnych klientów bez względu na odległość. Prowadzimy współpracę z wieloma liczącymi się na polskim rynku firmami instalacyjnymi, a z naszych usług do tej pory korzystały m.in. takie firmy jak Carrefour, Tesco, Rossmann czy McDonald's.

Nasze atuty = Twoje korzyści

  • 1Istniejemy 10 lat na rynku
  • 2Działamy na terenie całej Polski
  • 3Posiadamy własny zakład produkcyjny
  • 4Realizujemy skomplikowane inwestycje
  • 5Zatrudniamy najlepszych fachowców w branży
  • 6Współpracujemy z czołowymi producentami