Klimatyzacja montaż

Posiadają Państwo lokal, biuro lub prywatne mieszkanie w Krakowie lub w innym mieście? Nasza firma ma do zaoferowania szeroką gamę różnorodnych usług, która może Państwa zainteresować. Montaż klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania i instalacji wodno-kanalizacyjnych to usługi, jakie wykonujemy na najwyższym poziomie, w konkurencyjnych cenach.

W ciągu 10 lat istnienia naszej firmy na rynku zajmowaliśmy się montażem klimatyzacji i wentylacji dla znanych w całej Polsce restauracji, sklepów, banków, uczelni wyższych, zakładów produkcyjnych i wielu innych instytucji. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, aby montaż naszych instalacji odbywał się zawsze z dbałością o najmniejsze szczegóły i na odpowiadających klientowi warunkach. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i świetnie wyszkolonych fachowców, którzy zamontują klimatyzację wszędzie tam, gdzie Państwo sobie zażyczą. Firma Elektroklim z Krakowa to wieloletnie doświadczenie w branży zajmującej się klimatyzacją, a także pewność montażu w zaplanowanym terminie.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Mogą mieć Państwo pewność, że zrealizujemy każdą zleconą przez Państwa inwestycję w profesjonalny sposób - zatrudniamy najlepszych automatyków, inżynierów i monterów. Elektroklim to nowoczesna, prężnie działająca firma z wieloma perspektywami na przyszłość. Warto postawić na doświadczenie i najlepszą jakość.

Nasze atuty = Twoje korzyści

  • 1Istniejemy 10 lat na rynku
  • 2Działamy na terenie całej Polski
  • 3Posiadamy własny zakład produkcyjny
  • 4Realizujemy skomplikowane inwestycje
  • 5Zatrudniamy najlepszych fachowców w branży
  • 6Współpracujemy z czołowymi producentami